|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Feature: | Vacuum, Leak Proof |
| Capacity: | 500ml |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | thermo cup |
| Size: | 6.5*26.5cm,500ml |
| Weight: | 320g/pc |
| Material: | 304 Stainless Steel +PP+silicone |
| Packing: | One PC one box, 50PCS per carton |
| Carton size: | 80*40*29.5cm |
| GW/NW: | 19.5kg/16kg |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |