|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Cake Mold |
| Material: | Stainless Steel |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | mold |
| Size: | 120*85*0.6mm |
| Weight: | 30g/pc |
| Material: | stainless steel |
| Packing: | 500pcs/ctn |
| Carton size: | 56*29*37cm |
| GW/NW: | 16/15kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |





