|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Silicone |
| Size: | M |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | Silicone Insulation Gloves |
| Size: | 12*9.5*8cm |
| Weight: | 70g/pc |
| Material: | silicone |
| Packing: | 100pcs/ctn |
| Carton size: | 56*29*37cm |
| GW/NW: | 8/7kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |