|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Customized: | Customized |
| Usage: | Home |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | Nail Polish Bottle Holder |
| Size: | 52*54mm |
| Weight: | 29g/pc |
| Material: | silicone |
| Packing: | 1pc/opp,500pcs/ctn |
| Carton size: | 48*41*46cm |
| GW/NW: | 15.5/14.5kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |
| Harsoul company special do promotion gifts since 2006,can do OEM/ODM orders Pls feel free to email us to get cheapest price from any of your enquires. |
|