|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Feature: | Vacuum, Leak Proof |
| Capacity: | 30 Oz |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | thermo cup |
| Size: | 20*10cm |
| Weight: | 350g/pc |
| Material: | 304+201 stainless steel |
| Packing: | One PC one box, 24PCS per carton |
| Carton size: | 52*36*25.5cm |
| GW/NW: | 9.5/8.5kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |



