|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Feature: | Vacuum, Double Wall, Leak Proof |
| Capacity: | 16 oz |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | thermo cup |
| Size: | 22*7.2cm, 500ML |
| Weight: | 312g/pc |
| Material: | 304+201 |
| Packing: | One PC one box, 50PCS per carton |
| Carton size: | 77*39*25cm |
| GW/NW: | 17/16kg |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |




