|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | All Kinds, Box |
| Waterproof: | Waterproof, Waterproof |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | pillbox |
| Size: | 10*7.1*3cm |
| Weight: | 67g/pc |
| Material: | Wheat Straw/PP |
| Packing: | 300pcs/ctn |
| Carton size: | 55*43*45cm |
| GW/NW: | 21.5/20kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |





