|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 16 oz |
| Disposable: | Non-Disposable |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | Tea Filter |
| Size: | 9*6.5cm |
| Weight: | 17g/pc |
| Material: | Silicone+Stainless Steel |
| Packing: | 500pcs/ctn |
| Carton size: | 57*38*78cm |
| GW/NW: | 9.5/8.5kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |



