|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Garlic Press |
| Material: | Stainless Steel |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | garlic press |
| Size: | 13.5*4cm |
| Weight: | 40g/pc |
| Material: | stainless steel+plastic |
| Packing: | 300pcs/ctn |
| Carton size: | 59*32*59cm |
| GW/NW: | 13/12kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |