|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 350ml |
| Material: | Stoneware |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | Ceramic Cup |
| Size: | 8.8*8.7*7.3cm,350ml |
| Weight: | 300g/pc |
| Material: | stoneware |
| Packing: | 48pcs/ctn |
| Carton size: | 39*31*43cm |
| GW/NW: | 15/14kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |