|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Motorcycle&Bicycle Gloves |
| Material: | Nylon+Net Cloth |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | sport gloves |
| Size: | 110g |
| Weight: | 110g/pair |
| Material: | nylon and net cloth |
| Packing: | 1pair/OPPbag,120pairs/ctn |
| Carton size: | oem |
| GW/NW: | 14.2kg/13.2kg |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |