|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 16 oz |
| Disposable: | Non-Disposable |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | cup |
| Size: | 11.8*7.7cm |
| Weight: | 115g/pc |
| Material: | Wheat Straw |
| Packing: | One PC one oppbag, 48PCS per carton |
| Carton size: | 60*40*31cm |
| GW/NW: | 6/5.6kg |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |
| Harsoul company special do promotion gifts since 2006,can do OEM/ODM orders Pls feel free to email us to get cheapest price from any of your enquiries. |
|



