|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Brim: | With Brim |
| Color: | Colourful |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | hat |
| Size: | 26*20*11cm |
| Weight: | 160g/pc |
| Material: | combed cotton |
| Packing: | 100pcs/ctn |
| Carton size: | 58*47*36cm |
| GW/NW: | 17/16kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |





