|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 12 oz |
| Lid: | With Lid |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | mark cup |
| Size: | 8x12x6cm,350ml |
| Weight: | 135g/pc |
| Material: | Bamboo fiber |
| Packing: | One PC one oppbag, 48PCS per carton |
| Carton size: | 55x37x25cm |
| GW/NW: | 7.5kg/6.5kg |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |
| Harsoul company special do promotion gifts since 2006,can do OEM/ODM orders Pls feel free to email us to get cheapest price from any of your enquiries. |
|