|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | All Kinds, Box |
| Waterproof: | Waterproof, Waterproof |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | pillbox |
| Size: | 8*4.5*2.4cm |
| Weight: | 40g/pc |
| Material: | PC |
| Packing: | 96pcs/ctn |
| Carton size: | 27*23.5*21cm |
| GW/NW: | 5/4kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |


