|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Feature: | Leak Proof |
| Capacity: | 68oz |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | water bottle |
| Size: | 11x29cm,2000ml |
| Weight: | N/A |
| Material: | PC+PP |
| Packing: | One PC one oppbag, 50PCS per carton,60x57x60cm |
| Carton size: | N/A |
| GW/NW: | N/A |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |
| Harsoul company special do promotion gifts since 2006,can do OEM/ODM orders Pls feel free to email us to get cheapest price from any of your enquiries. |
|




