|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Soft Bag |
| Material: | Polyester |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | mobile phone bag |
| Size: | 10.5*20.5cm |
| Weight: | 14g/pc |
| Material: | polyester+down cotton |
| Packing: | 1000pcs/ctn |
| Carton size: | 37*27*20cm |
| GW/NW: | 15/14kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |




