|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Feature: | Recyclable |
| Size: | Middle |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | baby feeding bottle |
| Size: | 20*5cm |
| Weight: | 67g/pc |
| Material: | silicone |
| Packing: | 250pcs/ctn |
| Carton size: | 55*42*33cm |
| GW/NW: | 17.8/16.8kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |