|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | PP |
| Feature: | Folding |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | phone holder |
| Size: | 70cm |
| Weight: | 40g/pc |
| Material: | PP |
| Packing: | 100pcs/ctn |
| Carton size: | 46.5*23.5*48cm |
| GW/NW: | 5/4kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |




