|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Disposable: | Non-Disposable |
| Plastic Type: | PE |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | LDPE plastic sport bottle for promotion gift |
| Size: | 7.3cmx21.8cm |
| Weight: | 73 g/pc |
| Material: | LDPE |
| Packing: | One PC one oppbag, 100PCS per carton |
| Carton size: | 80.8x35.3x50.5cm |
| GW/NW: | 8.7kg/7.3kg |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |
| Harsoul company special do promotion gifts since 2006,can do OEM/ODM orders Pls feel free to email us to get cheapest price from any of your enquiries. |
|

