|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Feature: | Recyclable |
| Size: | Small |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | Baby Pacifier Chain |
| Size: | 24.5*3.7cm |
| Weight: | 16.8g/pc |
| Material: | PP |
| Packing: | 2000pcs/ctn |
| Carton size: | 55*43*51cm |
| GW/NW: | 34.6/33.6kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |