| Capacity: | 320ml |
|---|---|
| Material: | Porcelain |
| Cup Accessories: | with Handle |
| Name of item: | Coffee Cup |
| Size: | 15.5*6.5cm,320ml |
| Weight: | 670g/pc |
| Material: | porcelain |
| Packing: | One PC one oppbag, 50PCS per carton |
| Carton size: | OEM |
| GW/NW: | 34kg/33.5kg |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |