|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transport Package: | Carton |
| Specification: | 18.5*15*11cm |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | pot lid rack |
| Size: | 18.5*15*11cm |
| Weight: | 185g |
| Material: | PC |
| Packing: | 48pcs/ctn |
| Carton size: | 46*38*47cm |
| GW/NW: | 10/8.9kgs |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |
| Harsoul company special do promotion gifts since 2006,can do OEM/ODM orders Pls feel free to email us to get cheapest price from any of your enquiries. |
|


