|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color Temperature: | Warm White |
| Lamp Body Material: | Aluminum |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name of item: | LED Night Running Light |
| Size: | 5.5*3cm |
| Weight: | 18g/pc |
| Material: | ABS+silica gel |
| Packing: | 1pc/oppbag,500pcs/ctn |
| Carton size: | 38*38*19.8cm |
| GW/NW: | 10.5kg/9kg |
| Sample time: | 7-10days |
| Production time: | 30-40days |
| Harsoul company special do promotion gifts since 2006,can do OEM/ODM orders Pls feel free to email us to get cheapest price from any of your enquires. |
|